Zamknięcie listy kandydatów do bierzmowania

(wersja robocza)

Drodzy Kandydaci i ich Rodzice!

Szczęśliwie dotarliśmy do etapu przygotowania do bierzmowania, kiedy to wysyłam do biskupa listę osób, które przystąpią do bierzmowania (do czego jestem zobowiązany). Jedyny możliwy dla mnie termin to 11.05.2019, zatem do tego dnia muszę tę listę zamknąć. Stąd wszelkie zaległości muszą być do tego dnia uregulowane. Na liście znajdą się osoby, które:

• zaliczyły egzamin do bierzmowania;
  • dostarczyły świadectwo chrztu „do bierzmowania (ad sacra)” (posiadam już dane chrztów osób ochrzczonych w naszej parafii, proszę tylko podejść do mnie i to sprawdzić, czy na pewno ten chrzest jest);
  • otrzymały pozytywną opinię katechety ze szkoły;
  • osiągnęły ponad 50% frekwencję uczestnictwa na spotkaniach formacyjnych w grupie parafialne i w grupach animatorskich, bądź w porozumieniu ze mną nadrobiły zaległości.

W związku z powyższym jutro (poniedziałek 6 maja 2019) i w środę po mszy św. wieczornej będzie można jeszcze uzupełniać te rzeczy.

Ponadto w związku z tym, że bierzmowania 31.05.2019 o godz. 18.00 będzie udzielał biskup z Boliwii Krzysztof Białasik, prosimy aby przed bierzmowaniem złożyć ofiarę w wysokości 100 zł., z których to środków wesprzemy działalność misyjną ks. Biskupa. Ofiarę można składać u ks. Tomasz, u ks. Artura lub na parafialne konto bankowe podane na parafialnej stronie internetowej: https://kolbe-gorzow.pl/kontakt/ z dopiskiem „Ofiara na cele kultu religijnego (bierzmowanie: wpisujemy imię i nazwisko kandydata)”.

(proszę zaglądać do postu, w najbliższym czasie prawdopodobnie zostanie udostępniona aktualna lista kandydatów dopuszczonych do bierzmowania).