Podsumowanie przygotowania do bierzmowania 2017/2018

W październiku 2017 rozpoczęliśmy przygotowanie do bierzmowania kolejnej grupy młodzieży, uczniów klas 7 i 2 gimnazjum z zamierzeniem przyjęcia przez nich tego sakramentu w roku 2019. Zgodnie z harmonogramem diecezjalnym wymagającym 40 spotkań formacyjnych w cyklu w naszej parafii w tym roku odbyło się ich ok. 19, jedno spotkanie w miesiącu w grupie parafialnej i jedno w małej grupie animatorskiej. Ponadto rok formacji zakończyliśmy tradycyjnie przypomnieniem podstawowych prawd katechizmowych (kandydaci do bierzmowania nie mogą przecież wiedzieć mniej niż kandydaci do I Komunii św.). Osoby które uczestniczyły  w minimum 9 spotkaniach i zaliczyły katechizm zapraszam do formacji w kolejnym roku przygotowania do bierzmowania. Osoby, którym z różnych przyczyn się to nie udało, zapraszam do nadrobienia* zaległości, bądź uczestnictwa w spotkaniach pierwszego roku przygotowania do bierzmowania w roku 2018/2019. Podsumowanie uczęszczania dostępne jest online ze względu na ochronę danych osobowych w kancelarii parafialnej. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu, np. przez formularz kontaktowy.