Bierzmowanie19 grupy animatorskie 2 rok formacji

W najbliższą niedzielę (14.10.2018, g. 13.30) spotkanie ogólne (grupa parafialna) kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczęli drugi rok formacji. Oprócz tego publikuję listę kandydatów do bierzmowania na drugi rok formacji wraz z nazwiskami ich animatorów małych grup. Jeżeli któryś z zapisanych w ubiegłym roku kandydatów, którzy się nie znaleźli na tej liście uważa, że jednak powinien kontynuować formację w grupie starszej, proszony jest o kontakt z ks. Tomaszem Baczyńskim. Pozostały osoby, które w ubiegłym roku tylko „sympatyzowały” z przygotowaniem do bierzmowania w naszej parafii, zapraszam do formacji w tworzącej się nowej grupie kandydatów do bierzmowania, która będzie miała swoje spotkanie z ks. Arturem również za tydzień w niedzielę (14.10.2018, g. 13.30).

Terminy spotkań małych grup tradycyjnie w kalendarzu online.